7,134
edits
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
! Forum Award !! Date Awarded | ! Forum Award !! Date Awarded | ||
|- | |||
| HxSS Disney VIP 2021 || 13-Aug-2021 | |||
|- | |||
| HxSS Black Team|| 04-Aug-2021 | |||
|- | |||
| 10 Year Milestone || 25-Jun-2021 | |||
|- | |||
| HabboxStarz 2021 || 21-May-2021 | |||
|- | |||
| Eurovision Sweepstakes 2021 || 21-May-2021 | |||
|- | |||
| 1000 Posts || 31-Jan-2021 | |||
|- | |||
| I made it through 2020! || 06-Jan-2021 | |||
|- | |||
| Most Likes || 01-Aug-2020 | |||
|- | |||
| 9 Year Milestone || 04-Jul-2020 | |||
|- | |- | ||
| Last Man Standing 2020 || 15-Jun-2020 | | Last Man Standing 2020 || 15-Jun-2020 | ||
Line 166: | Line 184: | ||
| Official Habbox Habbo Group || 04-Jul-2011 | | Official Habbox Habbo Group || 04-Jul-2011 | ||
|} | |} | ||
== Trivia == | == Trivia == |